LANDLITE LED-DL-21W/RO 3000K, IP65, por- és páramentes LED mennyezeti lámpa
Védettség IP65 (por-és vízálló, kültéri és beltéri használatra).
A lámpatest beépített LED fényforrást tartalmaz, mely nem cserélhető.
Fényereje nem szabályozható.
fő anyag:  alumínium
Méretek:    Φ224 x 77mm
Nettó súly:    0.95 kg
Áram:    94mA
Feszültség:    220-240V~ 50/60Hz
Teljesítmény    21 W
Fényerősség:    1300 lm
Fénysugár szöge:    120°
Névleges élettartam:    25.000 h
Teljes fényáram:    100% - 0 sec