HB19-150W NW 90°, LED High Bay Light (UFO), 0-10V dimmable, 320*160mm, 150W, 90°, 4000K, IP65
Szín: fekete
Teljesítmény: 150W
Feszültség: 85-265V AC
Szabályozható: Igen
Színhőmérséklet: 4000K
Fényáram: 20000lm
Színvisszaadási index: Ra ≥80
Sugárzási szög: 90°
Védelmi osztály: I
IP Védelem: IP65
Méretek: Ø320x160 mm
Élettartam: 50000h @Ta 35 ° C
Energiahatékonysági osztály: A+
- A lámpatest beépített LED-lámpákat tartalmaz.  A lámpák nem cserélhetők a lámpatestben.
Cikkszám :
581008A
Típus :
LED
Foglalat :
beépített
Teljesítmény :
150 W
Fényáram :
20 000 lm
Névleges élettartam :
50 000 óra
Feszültség :
85-265V AC
Garancia :
60 hónap
Nyitott,zárt :
Zárt
Kivitel :
Fix kivitel
Mozgásérzékelő :
Nem
További adatok
Adatok
Színhőmérséklet
4 000 K
Szabályozhatóság
Igen
Sugárzási szög
90 ˚
Gyártó
LANDLITE
Gyártói Cikkszám
581008A
Árukereső.hu Gyártói Cikkszám
581008A
Cikkszám
581008A