Új jelszó kérése

Karrier

Álláslehetőségek a cégünknél

Célunk, hogy csapatunkba Magyarország legtehetségesebb szakembereit válogassuk össze. Elhivatottságukat érdekes, változatos feladatokkal, és átlagon felüli munkakörülményekkel háláljuk meg.

Amennyiben szívesen dolgozna cégünknél, kérjük, olvassa el az Önt érdeklő pozíció részletesebb bemutatását, majd küldje el önélerajzát a landlite@landlite.eu e-mail címre. Ha az állás betöltésére munkatársat keresünk, azonnal értesítjük Önt.

Jelen pillanatban a következő pozíciókba keresünk munkatársat:

Sales man
Műszaki munkatárs
Raktáros

  Sales man

  Elvárások:
  - biztos tudás a világítástechnikai termékekkel kapcsolatban
  - tárgyalás szintű angol vagy német nyelv
  - felhasználói szintű számítógép-ismeretek
  - "B" kategóriás jogosítvány
  - kreativitás, nagy munkabírás, terhelhetőség, felxibilitás
  - kitűnő problémamegoldó képesség

  Bérezés:
  fix + jutalék vagy csak jutalék

  Elvárások:
  - elektro-műszerész vagy villanyszerelői végzettség
  - épület-üzemeltetésben jártasság
  - jó problémamegoldó képesség
  - rugalmasság

  Amit kínálunk:
  Jó munkakörülmények, versenyképes fizetés,
  béren felüli bónusz juttatások

  Raktáros

  Elvárások:
  - könnyűgépkezelői OKJ bizonyítvány
  - 3343 és 3332 targonca vezetői engedély
  - raktáros tapasztalat, felhasználói szintű számítógép ismeretek
  - flexibilitás
  - nagy munkabírás